(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 22:58

Bus plandeka Mons Toruń

(Nr 1467472)
Bus plandeka Mons Toruń

Długość [m]:

4,2

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg:

1000.00

Ilość sztuk:

20

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1199.40 km

Informacje dodatkowe:

Bus plandeka Mons Toruń

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 22:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

1700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 17:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia i konieczności kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Potem warto przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do transportu przedmiotów, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Belgia, Mons

29 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

30 lis 2016