(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 13:26

busca retorno tauliner fuenlabrada a sevilla todo los dias tel.*******

(Nr 3006048)
busca retorno tauliner fuenlabrada a sevilla todo los dias tel.*******

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

24.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

caja carton

Budżet zlecenia [€]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 522.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje szczególnie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Należy przed zleceniem takiego przewozu ustalić kilka znaczących rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku produktu. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, wypadałoby ustalić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieprzykryta naczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich papierów, jak również w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Fuenlabrada, Hiszpania

26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Sevilla, Hiszpania

27 lip 2018