(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2018-01-29 11:08

butelki z winem

(Nr 2330664)
butelki z winem

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

100.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Opakowanie ładunku:

Kartony

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 358.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

160 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-02-2018, 11:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-06 do 2018-02-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena bez FV, odbior dziś póznym popoludniem/wieczorem (wtorek 6.02) lub środa 7.02 w ciągu dnia, gotowka przy zaladunku lub rozladunku, oferte powinno sie odpowiednio wczesnie zaakceptowac, zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy transporcie przedmiotów łatwo tłukących się, kruchych lub niewytrzymałych jest konieczność z wyprzedzeniem rozważyć możliwość ochronienia przesyłki – w takich okolicznościach nie wystarczy zwyczajny karton. Wolną przestrzeń paczki przydałoby się zapełnić plastycznymi częściami osłaniającymi. Delikatną rzecz bezpiecznie będzie zawinąć w folię stretch – wyjątkowo swoje zainteresowanie należy poświęcić elementom tłukącym i dodatkowo należy wypełnić puste miejsca w kartonie, aby się one nie poruszały. Folię mocujemy taśmą klejącą, najczęściej taśmą budowlaną. Oprócz zabezpieczenia rzeczy folią, zasadnicze będzie również otoczenie przedmiotu gazetą lub wsadzenie go do kartonowego pudła.

    Jeśli przewozimy duże szklane przedmioty np. szklane półki, to powinno się ochronić je zarówno przed pęknięciem jak i przed popękaniem. Łatwo tłukący się przedmiot zawijamy szczelnie folią stretch, zaklejamy taśmą budowlaną, umieszczamy w pudle i czytelnie notujemy „Uwaga szkło!” lub umieszczamy notkę ostrzegawczą z podobnym napisem.

    Niewielkie szklane elementy na przykład szklanki, lampki dobrą praktyką jest owinąć niepotrzebnymi kartkami z magazynów lub ręcznikami. W kolejnym etapie układamy je w pudełku w ten sposób, aby nie dotykały się. Taką samą metodą owijamy kryształy. W przypadku średniej wielkości łatwo tłukących się przedmiotów, na przykład żyrandole lub telewizory, warto wykorzystać dla dodatkowego ochronienia elastyczne materiały, takie jak swetry oraz szmatki.

    Koszt transportu elementów łatwo tłukących się uzależniony jest od wagi, wielkości, odcinka do pokonania i daty przewiezienia przesyłki. Istotne znaczenie może mieć również fakt, jeżeli życzymy sobie użycia profesjonalnych materiałów ochraniających (jeżeli zależy nam na tym, żeby to firma przewozowa zabezpieczyła przedmiot). Np., na giełdzie transportowej transport przeszklonych drzwi na trasie Poznań – Dąbrowa Chełmińska to wydatek około 140 złotych. Za przewóz lustra z Gliwic do Warty to koszt 250 PLN.

Adres i termin nadania

Rybnik, Polska

30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Płock, Polska

1 lut 2018