(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-20 15:47

BWM GS650

(Nr 2167407)
BWM GS650

Marka i model:

BMW GS 650

Waga w kg (łączna):

195.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1211.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór z Lotniska w Boloni 1go rano, lub z miasta dzień wcześniej.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wyglądają na ogólnie niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Niełatwe - jednak tylko złudnie. Odpowiednio przymocowany motocykl na pewno przetrzyma trasę bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku transportu na naczepie, niezbędne są 4 taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą raptem 2, gdyż dysponują one prowadnice udaremniające przemieszczanie się motoru. Ważne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu oraz między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Istnieją również platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Bolonia, Włochy

1 sty 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny