(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 1–5, Bicicleta x 1 (Nr 7552433)

 Cajas 1–5, Bicicleta x 1
Sztuk
Cajas
1-5
Bicicleta
1
Łączna waga:
40 kg
Dystans
2944 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

25 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Attyka, Ateny

30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.