Cajas 1–5, Frigorífico x 1, Sofá de dos plazas x 1, Lavadora x 1, Mueble de televisión x 1, Cama (Nr 8129538)

 Cajas 1–5, Frigorífico x 1, Sofá de dos plazas x 1, Lavadora   x 1, Mueble de televisión x 1, Cama
Sztuk
Cajas
1-5
Frigorífico
1
Sofá de dos plazas
1
Lavadora
1
Mueble de televisión
1
Cama king size
1
Mesa 4 personas
1
Szacunkowa łączna waga
405 kg
Dystans
1255 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Francja, Île-De-France, Arpajon

Od 1 lut 2022 do 28 lut 2022

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 1 lut 2022 do 28 lut 2022


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę kartonów, aby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.