Cajas 1–5, Maleta x 1 (Nr 7663590)

 Cajas 1–5, Maleta x 1
Sztuk
Cajas
1-5
Maleta
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
2125 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Edinburgh, Edynburg

Od 28 kwi 2021 do 9 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 3 maj 2021 do 30 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pudeł, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.