Cajas 1–5, Mesa 6 personas x 1, Sillón x 2, Mueble de televisión x 1, Mesilla x 1, Caja de cartón g (Nr 8012518)

 Cajas 1–5, Mesa 6 personas x 1, Sillón x 2, Mueble de televisión x 1, Mesilla x 1, Caja de cartón g
Sztuk
Cajas
1-5
Mesa 6 personas
1
Sillón
1
Sillón
1
Mueble de televisión
1
Mesilla
1
Caja de cartón grande
1
Szacunkowa łączna waga
245 kg
Dystans
2200 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Południowa, Delft

Od 30 lis 2021 do 5 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Órgiva

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka kartonów, aby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.