Cajas 1–5, Tele grande (+ 40") x 2, Armario individual x 1, Cómoda pequeña x 1, Lavadora x 1, Sec (Nr 8038938)

 Cajas 1–5, Tele grande (+ 40") x 2, Armario individual x 1, Cómoda pequeña x 1, Lavadora   x 1, Sec
Sztuk
Cajas
1-5
Tele grande (+ 40")
1
Armario individual
1
Cómoda pequeña
1
Lavadora
1
Secadora
1
Tele grande (+ 40")
1
Szacunkowa łączna waga
295 kg
Dystans
2336 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Turyngia, Mühlhausen/thüringen

Od 1 paź 2021 do 14 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Almería

Od 15 paź 2021 do 24 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego dobytku.