Cajas 11–20 (Nr 7973996)

 Cajas 11–20
Sztuk
Cajas
11-20
Łączna waga:
300 kg
Dystans
2077 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Canarias, Buzanada

3 sty 2022

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, Valladolid

10 sty 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pudeł, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego mienia.