(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Cajas 11–20, Armario individual x 1, Mesa de café x 2, Mesa de noche x 1, Mesa x 1, Lámpara de suel (Nr 8013036)

 Cajas 11–20, Armario individual x 1, Mesa de café x 2, Mesa de noche x 1, Mesa x 1, Lámpara de suel
Sztuk
Cajas
11-20
Armario individual
1
Mesa de café
2
Mesa de noche
1
Mesa
1
Lámpara de suelo
1
Silla
3
Szacunkowa łączna waga
485 kg
Dystans
1810 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Overijssel, Deventer

28 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

30 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na parę pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.