Cajas 11–20, Frigorífico x 1, Cama x 1 (Nr 7637165)

 Cajas 11–20, Frigorífico x 1, Cama x 1
Sztuk
Cajas
11-20
Frigorífico
1
Cama
1
Szacunkowa łączna waga
410 kg
Dystans
1244 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Walencja

Od 14 cze 2021 do 19 cze 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Piemonte, Bra

Od 21 cze 2021 do 26 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę pudeł, aby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.