(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 11–20, Robot de cocina x 3 (Nr 7158816)

 Cajas 11–20, Robot de cocina x 3
Sztuk
Cajas
11-20
Robot de cocina
3
Łączna waga:
100 kg
Dystans
1665 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 19 kwi 2021 do 25 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Lombardia, Ospitaletto

Od 25 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę kartonów, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego majątku.