Cajas 11–20, Sofá de tres plazas x 1, Mesa 6 personas x 1, Canapé x 1, Mesilla x 2, Colchón individ (Nr 7910719)

 Cajas 11–20, Sofá de tres plazas x 1, Mesa 6 personas x 1, Canapé x 1, Mesilla x 2, Colchón individ
Sztuk
Cajas
11-20
Sofá de tres plazas
1
Mesa 6 personas
1
Canapé
1
Mesilla
2
Colchón individual
1
Tele mediana (30"-40")
2
Tendedero plegable
2
Bicicleta
2
Microondas
1
Silla
3
Lámpara de suelo
1
Szacunkowa łączna waga
665 kg
Dystans
2212 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia-La Mancha, Seseña

Od 13 gru 2021 do 17 gru 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Turyngia, Gera

Od 15 gru 2021 do 17 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.