Cajas 11–20, Tele grande (+ 40") x 1 (Nr 6999146)

 Cajas 11–20, Tele grande (+ 40") x 1
Sztuk
Cajas
11-20
Tele grande (+ 40")
1
Szacunkowa łączna waga
310 kg
Dystans
3618 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Od 28 lip 2021 do 25 sie 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Utrecht, Utrecht

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka pudeł, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego dobytku.