Cajas 11–20, Tele grande (+ 40") x 2, Sofá de tres plazas x 1, Cama de matrimonio con colchón x 2, (Nr 7137756)

 Cajas 11–20, Tele grande (+ 40") x 2, Sofá de tres plazas x 1, Cama de matrimonio con colchón x 2,
Sztuk
Cajas
11-20
Tele grande (+ 40")
2
Sofá de tres plazas
1
Cama de matrimonio con colchón
2
Cama individual con colchón
2
Nevera-congelador
1
Lavadora
1
Szacunkowa łączna waga
765 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
8
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Brazylia, Rio De Janeiro, Rio De Janeiro

Od 18 lis 2022 do 16 gru 2022

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego mienia.