Cajas 11–20, Tele mediana (30"-40") x 1, Escritorio mediano x 1, Cómoda mediana x 1 (Nr 7623045)

 Cajas 11–20, Tele mediana (30"-40") x 1, Escritorio mediano x 1, Cómoda mediana x 1
Sztuk
Cajas
11-20
Tele mediana (30"-40")
1
Escritorio mediano
1
Cómoda mediana
1
Szacunkowa łączna waga
365 kg
Dystans
1090 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Santiago De Compostela

Od 14 cze 2021 do 20 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 21 cze 2021 do 27 cze 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.