(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Cajas 21–30, Bicicleta x 1, Tele mediana (30"-40") x 1, Tendedero plegable x 1, Escritorio pequeño (Nr 7620881)

 Cajas 21–30, Bicicleta x 1, Tele mediana (30"-40") x 1, Tendedero plegable x 1, Escritorio pequeño
Sztuk
Cajas
21-30
Bicicleta
1
Tele mediana (30"-40")
1
Tendedero plegable
1
Escritorio pequeño
1
Szacunkowa łączna waga
500 kg
Dystans
617 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Surrey, Guildford

Od 15 paź 2021 do 15 lis 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia

Od 15 paź 2021 do 15 lis 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego majątku.