Cajas 21–30, Lavadora x 1, Mueble de cocina x 2 (Nr 8019177)

 Cajas 21–30, Lavadora   x 1, Mueble de cocina x 2
Sztuk
Cajas
21-30
Lavadora
1
Mueble de cocina
2
Szacunkowa łączna waga
575 kg
Dystans
1865 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

16 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

18 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka kartonów, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego majątku.