(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 21–30, Librería x 4, Aparador x 1, Escritorio mediano x 2, Armario individual x 1, Sofá de tr (Nr 7528230)

 Cajas 21–30, Librería x 4, Aparador x 1, Escritorio mediano x 2, Armario individual x 1, Sofá de tr
Sztuk
Cajas
21-30
Librería
2
Librería
2
Aparador
1
Escritorio mediano
2
Armario individual
1
Sofá de tres plazas
1
Mesa de café
1
Mesa de noche
3
Szacunkowa łączna waga
895 kg
Dystans
2622 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 12 kwi 2021 do 26 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Od 28 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują szczególne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.