Cajas 21–30, Tele mediana (30"-40") x 1, Sofá de tres plazas x 3, Sillón x 1, Lavadora x 1, Mesa (Nr 7039088)

 Cajas 21–30, Tele mediana (30"-40") x 1, Sofá de tres plazas x 3, Sillón x 1, Lavadora   x 1, Mesa
Sztuk
Cajas
21-30
Tele mediana (30"-40")
1
Sofá de tres plazas
3
Sillón
1
Lavadora
1
Mesa 6 personas
1
Secadora
1
Armario triple
1
Cama individual
1
Cama de matrimonio con colchón
1
Arcón
1
Tele grande (+ 40")
2
Armario individual
1
Robot de cocina
1
Bicicleta infantil
1
Silla
4
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
1135 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Ciutadella

Od 7 lis 2021 do 10 lis 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Palma Del Río

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.