Cajas 51–70, Secadora x 1, Frigorífico x 1, Lavadora x 1, Sofá de tres plazas x 1, Lavaplatos x 1 (Nr 7587104)

 Cajas 51–70, Secadora x 1, Frigorífico x 1, Lavadora   x 1, Sofá de tres plazas x 1, Lavaplatos x 1
Sztuk
Cajas
51-70
Secadora
1
Frigorífico
1
Lavadora
1
Sofá de tres plazas
1
Lavaplatos
1
Cama de matrimonio con colchón
1
Arcón
1
Litera
1
Cómoda pequeña
1
Mesa y 6 sillas
1
Mesa de noche
1
Mesa
1
Estanería de libros
1
Cómoda mediana
1
Equipo PC
1
Szacunkowa łączna waga
1880 kg
Dystans
1000 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 5 lip 2021 do 9 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Od 12 lip 2021 do 16 lip 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.