Cajas 6–10, Caja para ropa x 1 (Nr 8033804)

 Cajas 6–10, Caja para ropa x 1
Sztuk
Cajas
6-10
Caja para ropa
1
Szacunkowa łączna waga
160 kg
Dystans
2009 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Alcala De Henares

Od 20 paź 2021 do 25 paź 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Ingolstadt

Od 28 paź 2021 do 30 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka kartonów, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specjalne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.