Cajas 6–10, Escritorio de gaming x 1, Cama x 1, Equipo PC x 1, Monitor x 2 (Nr 7971396)

 Cajas 6–10, Escritorio de gaming  x 1, Cama x 1, Equipo PC x 1, Monitor x 2
Sztuk
Cajas
6-10
Escritorio de gaming
1
Cama
1
Equipo PC
1
Monitor
2
Szacunkowa łączna waga
240 kg
Dystans
1908 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 25 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Castile And León, León

Od 1 lis 2021 do 7 lis 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.