Cajas 6–10, Guitarra x 2, Tocadiscos x 1, Cadena de música y altavoces x 1 (Nr 7202730)

 Cajas 6–10, Guitarra x 2, Tocadiscos x 1, Cadena de música y altavoces x 1
Sztuk
Cajas
6-10
Guitarra
2
Tocadiscos
1
Cadena de música y altavoces
1
Szacunkowa łączna waga
190 kg
Dystans
1973 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Belgia, Region Flamandzki, Gandawa

Od 15 kwi 2021 do 22 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Granada

Od 23 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.