Cajas 6–10, Lavadora x 1, Lavaplatos x 1, Mesa 8 personas x 1, Silla x 6, Aparador x 1, Tele gran (Nr 7568305)

 Cajas 6–10, Lavadora   x 1, Lavaplatos x 1, Mesa 8 personas x 1, Silla x 6, Aparador x 1, Tele gran
Sztuk
Cajas
6-10
Lavadora
1
Lavaplatos
1
Mesa 8 personas
1
Silla
6
Aparador
1
Tele grande (+ 40")
1
Mueble de televisión
1
Secadora
1
Cama de matrimonio con colchón
1
Cama individual con colchón
1
Litera
1
Colchón individual
2
Escritorio pequeño
3
Armario doble
1
Szacunkowa łączna waga
945 kg
Dystans
1248 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 1 sie 2021 do 15 sie 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 1 sie 2021 do 15 sie 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.