Cajas 6–10, maleta x 10 (Nr 7875452)

 Cajas 6–10, maleta x 10
Sztuk
Cajas
6-10
maleta
10
Szacunkowa łączna waga
350 kg
Dystans
1734 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londres

26 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

2 lis 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego majątku.