Cajas 6–10, Tele mediana (30"-40") x 1 (Nr 7983516)

 Cajas 6–10, Tele mediana (30"-40") x 1
Sztuk
Cajas
6-10
Tele mediana (30"-40")
1
Szacunkowa łączna waga
160 kg
Dystans
1532 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Catalonia, Tarragona

Od 27 wrz 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Mülheim An Der Ruhr

Od 4 paź 2021 do 14 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.