(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

cajas a Barcelona (Nr 5080522)

cajas a Barcelona

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.42

Wysokość [m]:

0.46

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

6

Dystans: 1507.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Kingston Upon Thames

Od 1 paź 2019 do 4 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).