(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2018-04-29 09:40

cajas de laimentos no necesita friogrifico

(Nr 2642612)
cajas de laimentos no necesita friogrifico

Waga w kg (łączna):

1000.00

Opakowanie ładunku:

son cajas de alimentos no necesitan friogrifico

Dystans: 1805.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

750 €

ID firmy: 698436
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2018, 17:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-07 do 2018-05-12

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 750 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport pokarmów i produktów rolnych jest szczególnie restrykcyjną kategorią transportu ze względu na ryzyko związane z nadpsuciem produktów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się transportu żywności ma obowiązek stosować się do przepisów i uzyskać odpowiednie zaświadczenia. Transport pożywienia jest także wymagający ze względu na bogactwo produktów żywnościowych – wśród nich występują artykuły roślinne, mrożone, świeże itp. Wszystkie z wymienionych produktów wymaga innych wymogów przechowywania (na przykład odpowiedniej wilgotności). Przewoźnicy transportujący artykuły żywnościowe zmagają się z presją czasu, przymusem udostępnienia odpowiedniego sprzętu i kryteriów przewozu oraz należytym ochronieniem żywności. W przypadku, kiedy zlecamy przewóz artykułów żywnościowych, przewoźnik powinien mieć należyte zaświadczenie z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Kosz przewozu żywności i zbóż, pasz

    Cena transportu pokarmów i produktów rolnych zależy od wielkości, ciężaru i liczby sztuk transportowanych artykułów, a także od odcinka pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Na przykład, za transport około 100 kg bobu z Olsztyna do Krakowa zapłacono 140 złotych. Za transport 500 kilogramów kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków kosztowało zleceniodawcę 500 PLN. Przewóz 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław wyniósł 350 zł. Za przewóz 20 palet artykułów zamrożonych z miejscowości Ryki do Słupska kosztowało 2800 PLN.

Adres i termin nadania

Venray, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alfafar, 46910, Hiszpania

Termin elastyczny