Cajas y tv y colchones. (Nr 6294007)

Cajas y tv y colchones.

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 1169.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Berno, Berno

Od 29 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragonia, Ráfales

Od 5 paź 2020 do 6 paź 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego mienia.