(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Cała naczepa regałów / koszy na opony samochodowe (Nr 7544987)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Cała naczepa regałów / koszy na opony samochodowe
100 x 200 x 200 cm
9000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
9000 kg
Dystans
483 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 4 mar 2021 do 12 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 5 mar 2021 do 14 mar 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu ustalić kilka głównych rzeczy.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, należałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się przydatne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, jak również w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich warunków, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.