(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Cała naczepa wózki transportowe (Nr 6097158)

Długość [m]:

13.5

Szerokość [m]:

2.40

Wysokość [m]:

280

Waga w kg (łączna):

7000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

wozki transpotowe na kołach

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 256.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Szubin

Od 12 maj 2020 do 13 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Połchówko

Od 13 maj 2020 do 15 maj 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zwłaszcza przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać parę decydujących kwestii.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, warto zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się obowiązkowe skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, jak również w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po ustaleniu swoich wymagań, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.