(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-28 21:07

całe auto, płyta wiórowa

(Nr 1466762)
całe auto, płyta wiórowa

Waga w kg:

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 41.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 10:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zwłaszcza zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego transportu uzgodnić parę istotnych rzeczy.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku produktu. Jeśli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być odkryta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych dokumentów, jak również w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po doprecyzowaniu swoich warunków, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Luboń, 62-030, chudzińskiego, 9

Od 29 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Duszniki, 64-550, Sportowa, 10

Od 29 lis 2016 do 30 lis 2016