(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cały tir (Nr 5208678)

Cały tir

Długość [m]:

55

Szerokość [m]:

55

Wysokość [m]:

33

Waga w kg (łączna):

12

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1481.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 18 lis 2019 do 30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Austria, Wiedeń, Wiedeń

Od 1 gru 2019 do 15 gru 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w szczególności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować kilka znaczących punktów.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, należałoby określić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu może być odkryta przyczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych świadectw, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, najłatwiej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, trafiają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych stawek.