(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Caly van rzeczy do przewiezienia z Irlandii do PL (Nr 629462)

Caly van rzeczy do przewiezienia z Irlandii do PL

Waga w kg (łączna):

700

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 2729.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, Tulla, 0000, Toonagh

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Chelm, 22-100, Pszenna , 64A

Od 16 lip 2016 do 27 lip 2016


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

     Na początek warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem małe meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.