(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Camilla de fisioterapia (Nr 7526500)

Camilla de fisioterapia
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Camilla de fisioterapia
182 x 62 x 50 cm
67 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
67 kg
Dystans
116 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Vitoria-Gasteiz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, Burgos

Od 27 lut 2021 do 28 lut 2021


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi umiejętnie osłonić urządzenie, aby ustrzec się zniszczeń, zadrapań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu należą frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie związana zazwyczaj od wielkości i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Głównie transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych uprawień jak również profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu za granicą

Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na 1 km na trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 zł. Weźmy na przykład, transport spawarki do UK będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.