Camion MAN TGM 13.240 Doble Cabina (Nr 7563509)

Camion MAN TGM 13.240 Doble Cabina
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Camion MAN TGM 13.240 Doble Cabina
800 x 250 x 330 cm
4000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
4000 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Meksyk, Veracruz, Veracruz

Od 17 cze 2021 do 8 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Riba-Roja De Túria

Od 19 cze 2021 do 21 sie 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. Podczas przewożenia takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie transportu to: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy przyczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno przymocować, żeby w czasie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

Kiedy chcemy użyć opcji tańszego przewozu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zaproponują dogodną cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą ofertę.