(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Can am ds 450 (Nr 5353330)

Can am ds 450

Marka i model:

Can am ds 450

Długość [m]:

1839

Szerokość [m]:

1100

Wysokość [m]:

1000

Waga w kg (łączna):

175

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2447.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Nordland, Moskenes

Od 29 paź 2019 do 30 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Grudziądz

15 gru 2019


Transport quada

Quady zazwyczaj są to drogie pojazdy i dlatego trzeba je naprawdę uważnie transportować. Istotnym czynnikiem jest rzetelne zabezpieczenie quada przed zniszczeniem w trakcie transportu.

Quady z reguły przewozi się na przyczepce, jednak zdarza się także samochodem dostawczym lub większym autem osobowym (transport ostatnią metodą nie zalecamy, dlatego że w trakcie transportu można zarysować zarówno quada oraz auto osobowe).

Kiedy przewozimy quada na przyczepce, istotne jest żeby unieruchomić go za pomocą 4 taśm mocujących. Wybierając taśmy mocujące trzeba mieć na uwadze, żeby nie kończyły się otwartym zaczepem, gdyż w trakcie transportu zdarzają się różnorakie wstrząsy, a taka taśma może naturalnie się wypiąć. Taśmy mocujące wytwarzane są z mocnego surowca, jednak podczas transportu, należy zwrócić specjalną uwagę, aby taśmy nie ocierały się o żadne chropowate elementy, albowiem mogą się zużyć i przerwać.

Gdy transportujemy quad przy pomocy samochodu dostawczego, również należy pojazd unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących oraz dołożyć obijaki w taki sposób, aby i quad i auto dostawcze nie ucierpiały podczas transportu. W momencie transportu quada przy użyciu innego samochodu, trzeba pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, albowiem w czasie transportu benzyna lub inne substancje mogą się rozlać i zanieczyścić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności również obniżą komfort podróży samego przewoźnika.

Gdy zlecamy transport quada przez przewoźnika, wówczas dobrą praktyką jest utwierdzić się czy posiada odpowiedni sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

Koszt przewozu quada przede wszystkim zależy od trasy jaką ma do przejechania pojazd. Żeby poznać realną cenę przewozu quada, możemy opublikować zlecenie przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.