(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-29 11:28

Car

(Nr 2246751)
Car

Marka i model:

Lancia fulvia

Waga w kg (łączna):

925.00

Budżet zlecenia [€]:

220

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 434.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

ID firmy: 701481
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 18:29

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-01-10, 17:29

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

550 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 10:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Współpraca z naszą firmą jako doświadczoną w branży logistycznej zawiera same korzyści dla Państwa jako zleceniodawcy. Główną zaletą naszej firmy jest bardzo dobra znajomość rynku transportowego, doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat pozwoli w optymalizacji procesu transportowego. Podchodzimy bardzo elastycznie do każdego klienta i każdego zlecenia transportowego co przekłada się na minimalizowanie kosztów transportu tym samym wzrost zysków dla Państwa. Iwona M

Cena (zawiera VAT): 550 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Wypada pamiętać również, że faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Washington, NE38 7QZ, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, SE1 2BF, Wielka Brytania

Termin elastyczny