(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-31 00:55

Car

(Nr 2248701)
Car

Marka i model:

Mercedes benz gld

Waga w kg (łączna):

2400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2120.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 12:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, Jesteśmy zainteresowani oprawą transportową Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5 do 25ton ładowności oraz nienormatywne. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS (500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Pozdrawiam Paweł L.

Cena (zawiera VAT): 1000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się najczęściej, jeśli nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba pamiętać także, iż właściwa waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Luksemburg, Luksemburg

13 lip 2018

Adres i termin dostawy

Lizbona, Portugalia

Termin elastyczny