(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-29 16:48

Car

(Nr 2332200)
Car

Marka i model:

Mitsubishi Colt

Waga w kg (łączna):

1000.00

Dystans: 428.00 km

Informacje dodatkowe:

Colt car delivered w/c Feb 5th.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Potrzeba transportu auta pojawia się często, jeśli kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Trzeba nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Birmingham, B35, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holly Close, Threemilestone, TR3 6TX, Wielka Brytania

Termin elastyczny