(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-28 10:47

Car

(Nr 2640620)
Car

Marka i model:

Mercedes E 200

Waga w kg (łączna):

1860.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2699.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1800 €

ID firmy: 10913
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-04-2018, 21:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-02 do 2018-05-06

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1800 €

Wiadomości: (1)

Ivan T. (Zleceniodawca)
04-05-2018, 21:37
Is this the best price? Do you have transport for end of next week?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się nierzadko, kiedy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać także, iż faktyczna masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Kungälv, 44218, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warna, 9000, Bułgaria

Termin elastyczny