(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 12:47

Car from Leipzig

(Nr 1923307)
Car from Leipzig

Marka i model:

porsche boxster

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [€]:

250

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 577.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 469304
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 14:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-01 do 2017-08-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Lipsk, Niemcy

Od 26 lip 2017 do 27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Bischofswiesen, Niemcy

Od 26 lip 2017 do 28 lip 2017