(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 12:47

Car from Leipzig

(Nr 1923307)
Car from Leipzig

Marka i model:

porsche boxster

Waga w kg:

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

250

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 577.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 14:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-01 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się często, jeżeli kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Leipzig, Germany

Od 26 lip 2017 do 27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Bischofswiesen, Niemcy

Od 26 lip 2017 do 28 lip 2017