(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-29 13:19

caravan

(Nr 2331264)
caravan

Długość [m]:

6.20

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

2.50

Waga w kg (łączna):

1000.00

Budżet zlecenia [€]:

350

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1794.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz deklarację, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku powinno się posiadać profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je mocno zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie uszkodziły nic w środku przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć możliwości niedrogiego przewozu, trzeba zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Slough, Wielka Brytania

Od 5 lut 2018 do 10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Ostrołęka, Polska

Od 11 lut 2018 do 16 lut 2018