(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravan (Nr 5861426)

Caravan

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

5

Wysokość [m]:

6

Waga w kg (łączna):

1030

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1611.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Leicester

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Pineda De Mar

8 lip 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Do przewożenia takiego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne czynniki wpływające na koszt transportu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno przytwierdzić, żeby podczas transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz przyczepy.

Żeby móc użyć możliwości niedrogiego przewozu, trzeba zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najciekawszą propozycję.