caravan (Nr 6194221)

caravan

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.19

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2491.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Bristol, Bristol

12 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Kadyks

29 sie 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Do transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt transportu: wymiary, waga, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w czasie transportu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

Żeby móc skorzystać z wariantu niedrogiego przewozu, trzeba zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie oraz zaproponują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najlepszą ofertę.