(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-09-04 19:26

Caravan 8.6m

(Nr 2008250)

Długość [m]:

8.6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1800.00

Dystans: 197.00 km

Informacje dodatkowe:

Large caravan to tow asap please.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. W trakcie transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Podstawowe czynniki wpływające na koszt przewozu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

    Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

    Kiedy chcemy skorzystać z możliwości niedrogiego przewozu, można wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje wybrać odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Cambridge, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dover, Wielka Brytania

Termin elastyczny