(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 4541249)

Caravana

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1300.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 36.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma De Mallorca

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Pina

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W czasie transportowania tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt transportu to: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy naczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je odpowiednio przymocować tak, aby w czasie transportu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, można zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najlepszą ofertę.