(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 4684940)

Caravana

Długość [m]:

550

Szerokość [m]:

210

Wysokość [m]:

240

Waga w kg (łączna):

750.00

Dystans: 423.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

21 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Alacant

31 sie 2019


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. W czasie transportowania tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu to: wymiary, waga, długość trasy jak i deklarację, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je solidnie zabezpieczyć tak, aby w trakcie transportu nie zdemolowały niczego w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z wariantu niedrogiego transportu, można wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.